Oyun, Nargile, Restaurant, Pastane

 

10 yıldır 4 konsept aynı çatı altında…

2007'den günümüze...

Kalamış’ta 2007 yılında kurulan KA’HVE Cafe & Restaurant hedeflediği iyi yiyecek, iyi hizmet, maç yayınları, masa oyunları, nargile ve playstation odaları ile sıradanlıktan sıkılan insanlara kaliteli bir hizmet sunabilmek için kapılarını açılmıştır. 2010 yılında Kalamış’ta oyun salonunu ve playstation odalarını ikinci katına taşıyarak mutfağını da büyük bir özgüven ile açık mutfak haline getirerek misafirlerinin büyük beğenisi kazanmıştır.

Daha sonra kapalı alanda sigara yasağı uygulaması nedeni ile playstation odaları 2. katta sigara içilmeyen oyun salonu olarak hizmete girmiştir. Bu değişiklikler sonunda Kalamış şubesinin 2. katı oyun oynamak isteyen misafirlerimiz için hazırlanarak sigara içilebilen ve içilemeyen bölümleri ile tamamen bir oyun salonu konsepti oluşturulmuştur.

2013 yılında üçüncü katını da hizmete sokarak özel günler için doğum günü kutlama ve toplantılara uygun yeni bir konsept oluşturmuştur.

KA'HVE Kalamış

Sizin için özenle seçilen malzemeler...

Yemeklerimizde kullandığımız tüm malzemeler, en iyi tedarikçilerden özenle seçilerek alınmaktadır...

KA'HVE Cafe Restaurant Ataşehir

2012'de 2. sube....

Ataşehir şubesi 2012 yılında şans eseri Kalamış Şubesi ile aynı gün, yani 17 Kasım tarihinde açılmıştır. Buranın farkı modern şehrin sarmaladığı binaların arasında bir sıcaklık olmasıdır.

Mekan 2100 metrekare olup, KA’HVE Cafe & Restaurant Merkez Şubesi olarak planlanmıştır. En alt kaltta pasta, et, hamur, ön hazırlık mutfağı ve soğuk hava depoları ile diğer şubelere hizmet vermektedir.

Orta katta herkesin bildigi KA’HVE Cafe & Restaurant konsepti yer almakta. Kalamış’tan farkı girişin sağında yer alan oyun salonu, ortada büyük geniş bir alan ve tekrar açık bir mutfak sizi karşılamaktadır.